Главная | Регистрация | Вход | RSSСуббота, 11.05.2024, 13:04

                                             Cайт вчителя хімії і біології 

                                             Козирєва Євгена Володимировича

Меню сайта
Батькам
Мої захоплення
Друзі сайту
  • Хімія в школі

    Главная » Файлы » Поради батькам щодо виховання дитини » Конфліктні діти

    Вирішення повсякденних конфліктів для дітей
    28.02.2016, 08:22

    Вирішення повсякденних конфліктів для дітей

    Конфлікти супроводжують практично будь-які взаємини. Люди, які це розуміють, а також знають, як зберігати дружбу в умовах усіляких непорозумінь і сварок, здатні повною мірою насолоджуватися життям. Люди, які не володіють даними навичками, часто проживають життя, повне розбитих стосунків і розлучень.

    За допомогою простих порад, наведених у цій статті, батьки можуть розвивати в дітей потужні навички перетворення розбіжностей і конфліктів у взаємовигідні безпрограшні рішення. Застосовуйте ці поради й озбройте своїх дітей відповідними навичками, адже вони заслуговують на те, щоб володіти ними.

    Порада 1: пам'ятайте про те, що діти найбільше дізнаються про взаємини, спостерігаючи за вами

    Уміння батьків розв’язувати подружні конфлікти дуже часто стає способом вирішення дружніх і в майбутньому подружніх конфліктів дітей. Наша поведінка у присутності дітей набагато важливіша, ніж те, чого ми вчимо їх у житті.

    Порада 2: не робіть помилок, намагаючись створити безконфліктну родину

    Немає сумнівів, що діти надзвичайно страждають, коли бачать, як їхні батьки кричать, сперечаються та сваряться. Бути свідком такого типу поведінки позбавлене для дітей будь-якої користі. Також дітям шкодить і те, коли вони бачать, що батьки приховують свої емоції й роблять вигляд, ніби нічого не сталося. Це дає їм хибне посилання, що проблем слід уникати, а не вирішувати їх. Діти дуже чутливі до невисловленої напруги та відчувають велике занепокоєння, коли батьки намагаються приховувати конфлікти, необхідність вирішення яких очевидна для дітей.

    Порада 3: є деякі здорові розбіжності й конфлікти, які ви можете не приховуючи показувати своїм дітям

    Діти повинні бачити, що в їхніх батьків інколи бувають розбіжності, батьки іноді виражають свої емоції асертивним* способом і вирішують конфлікти відкрито, особисто. Дітям корисно чути, як батьки кажуть: «Я божеволію, коли намагаюся завести автомобіль, а бензин, виявляється, закінчився» або «Мене дратує, коли ти мене не слухаєш».

    Порада 4: використовуйте ключові фрази, що сприяють вирішенню проблем і досягненню компромісу

    Діти також повинні чути від нас: «Як нам вирішити цю проблему?», «Давайте знайдемо компроміс», «Я жалкую, що образила тебе», «Ось кілька можливих рішень проблеми...».

    Порада 5: будьте розсудливими, обговорюючи щось у присутності дітей

    Мудрі батьки найделікатніші теми обговорюють лише в тому випадку, якщо дітей немає поруч, інші ж теми обговорюють в їх присутності. Одна мати помітила: «Тепер я розумію, що ми з чоловіком самі перешкоджали побудові щасливих взаємин з дітьми. Намагаючись зберігати всі наші розбіжності в таємниці, ми позбавляли їх можливості наочно вчитись вирішувати проблеми. Ми також створювали невисловлену напругу, яка поступово руйнувала наш шлюб... Як тільки ми почали дотримуватись запропонованих порад, я стала свідком того, як наш шестирічний син сперечався через іграшки. Я ледве стримала сміх, коли почула, як він сказав: «Як нам вирішити цю проблему? Давай грати у щось інше». Це, безумовно, було краще, ніж його ниття, яке я чула раніше!».

    Демонструючи свою любов і проявляючи розсудливість сьогодні, ви неодмінно будете радітибільш щасливим і відповідальним дітям завтра!

    * Асертивність – поведінка, що поєднує внутрішню силу та ввічливість у ставленні до оточуючих. Це здатність у ситуації зовнішнього тиску коректно відстоювати свої інтереси, свою лінію поведінки, спокійно казати «ні» тому, що вас не влаштовує, і продовжувати в соціально прийнятній формі ефективно наполягати на своїх правах.

    http://childdevelop.com.ua/

    Категория: Конфліктні діти | Добавил: Evgenij
    Просмотров: 825 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    avatar
    Робота заступника
    Рідна школа
    Вхід на сайт
    Моє опитування
    Хто завітав на мій сайт?
    Всего ответов: 1606
    Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Пошук
    Погода сьогодні

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный конструктор сайтов - uCoz